POZNAJ NASZ ZESPÓŁ I ZAREZERWUJ WIZYTĘ JUŻ DZIŚ

Hanna Ochędzan
 

Hanna Ochędzan

Jestem psychologiem, studia magisterskie ze specjalnością “psychologia kliniczna i psychoterapia” ukończyłam w Akademii Ekonomiczno – Humanistycznej w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” certyfikowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.W pracy terapeutycznej kieruję się kodeksem etyczno-zawodowym psychologa i psychoterapeuty. Swoją pracę poddaję stałej superwizji grupowej i indywidualnej.
 
 
Renata Chmielecka
 

Renata Chmielecka

Jestem pedagogiem specjalnym, oligofrenopedagogiem, fizjoterapeutą, terapeutą SI, trenerem TUS, diagnostą, terapeutą dziecięcym - nieustająco pogłębiam, swoją merytoryczną wiedzę, tak aby dotrzymać kroku "małym poszukiwaczom".
 
 
 
 
Marta Różalska

Marta Różalska

Pedagog specjalny - logopeda, absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz młodzieżą szkolną. Ukończyłam kurs Polskiego Języka Migowego w zakresie podstawowym. Uczestniczyłam w warsztatach: "GORA w terapii logopedycznej dziecka z ASD", "Chcemy gadAAC - komunikacja wspomagająca i alternatywna (AAC) we wspieraniu rozwoju osób ze spektrum autyzmu". W terapii logopedycznej cenię podejście interdyscyplinarne oraz współpracę z Rodzicami.


Paulina Ratajczak

Logopeda i logopeda
Jestem terapeutką z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku żłobkowym, przedszkolnym i szkolnym. Ukończyłam liczne kursy specjalistyczne oraz szkolenia, dzięki którym wykorzystuję zróżnicowanie metody.
Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do zagadnień kształtowania, rozwijania i usprawnianlia mowy.

Ewa Grzesik

oligofrenopedagog
terapeuta pedagogiczny

                                              

Bertrand Abramczyk

Bertand Abramczyk

Pedagog muzyczny, muzyk, z zamiłowania producent muzyczny.  Ukończył w 2013 roku Edukację Artystyczną w Zakresie Sztuki Muzycznej na UWM w Olsztynie. W latach 2013 - 2018 pracował w Centrum Kultury w Barczewie, gdzie prowadził studio muzyczno - dźwiękowe - w którym odbywały się zajęcia muzyczne i dźwiękowe dla dzieci, młodzieży oraz seniorów. Od 2018 roku jest nauczycielem muzyki w Szkole Podstawowej Montessori oraz Liceum Montessori w Ursusie. Jest również aktywnym wokalistą i muzykiem. W czasach studenckich występował z chórami oraz zespołami wokalnymi. W latach 2010 - 2013 występował w zespole Nerv, gdzie śpiewał i grał na gitarze basowej,  w latach 2014 - 2017 współpracował z zespołem Alone - z którym wydał w 2014 roku album. Obecnie występuje jako solowy projekt Bert Gra - w którym śpiewa i gra na gitarze. Wydaje single i planuje debiutancki album.
                               
Przemysław Hajduk

Przemysław Hajduk

Jestem licencjonowanym trenerem judo. Podczas zajęć dzieci poznają:
- techniki judo, samoobrony i rozwijają umiejętności bezpiecznego padania.
- gry zabawy ruchowe ćwiczące samokontrolę, rozwijające odwagę, szacunek do siebie nawzajem.
Dzieci poprawią koncentrację, osiągają cele i rozwijają ducha zespołu. Trening sztuk walki uczy skupienia, dyscypliny, samokontroli i szacunku. Te cechy pomagają dzieciom odrzucić drobne niepowodzenia i nauczyć się zwracać uwagę na rzeczy, które są najważniejsze dla ich przyszłego sukcesu. Judo uczy, że ciężka praca się opłaca. Każdy mały sukces pomaga dzieciom wierzyć w siebie i mieć wiarę, że mogą osiągnąć swój następny cel.   
 
                                    
 
Piotr Jagustyn
 

Piotr Jagustyn

Jestem Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Posiadam 12-letnie doświadczenie w pracy jak fizjoterapeuta. W swojej pracy stosuję terapię manualną mi.n techniki mięśniowo-powięziowe,mobilizacje i manipulacje stawowe, neuromobilizacje. Specjalizuję się w leczeniu: bólu kręgosłupa, bólu głowy, dyskopatii, bólu barku, bólu kolana, bólu biodra, rwy kulszowej, stanów pooperacyjnych, łokieć tenisisty, bóle stawów, uszkodzenia wiązadeł, urazów
sportowych, uszkodzeń ACL.       
 
 
 
 
 
 
 
Maciej Okrzeja

Maciej Okrzeja

Jestem Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Posiadam 8- letnie doświadczenie w pracy jak fizjoterapeuta. Posiadam kursy z zakresu diagnostyki wad postawy,terapii manualnej,aquafitnessu oraz treningu medycznego. W pracy zwracam uwagę, aby terapia była dobrana indywidalnie do potrzeb pacjenta,by zmaksymalizować efekty swojej pracy. Specjalizuję się w: fizjoterapii wad postawy u dzieci, terapii manualnej, fizjoterapii inwazyjnej, terapii kręgosłupa, fizjoterapii sportowej, gimnastyce korekcyjnej.