POZNAJ NASZ ZESPÓŁ I ZAREZERWUJ WIZYTĘ JUŻ DZIŚ

 
Renata Chmielecka
 

Renata Chmielecka

Jestem pedagogiem specjalnym, oligofrenopedagogiem, fizjoterapeutą, terapeutą SI, trenerem TUS, diagnostą, terapeutą dziecięcym - nieustająco pogłębiam, swoją merytoryczną wiedzę, tak aby dotrzymać kroku "małym poszukiwaczom".
 
 
 
 
 
Beata Piotrowska 
 
Psycholog, terapeuta autyzmu, trener TUS i Trener kontroli złości oraz TZA.
Pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz z rodzicami prowadząc konsultację oraz warsztaty. Pracuje w oparciu o Porozumienie bez przemocy ( NVC) i samoregulacji ( Self-Reg).
 

 

Dawid Olszewski

Terapeuta pedagogiczny
Absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej, wydziału Nauk Społecznych- pedagogika szkolna z diagnozą i terapią pedagogiczną. 
W swojej pracy staram się pomagać dzieciom z ich niepowodzeniami w szkole i trudnościami. 
Celem terapii jest podniesienie samooceny dzieci oraz motywowanie ich do działania.
Uważam, by terapia przynosiła oczekiwane efekty ważna jest współpraca nie tylko terapeuta- dziecko, ale również terapeuta- rodzic.

Mateusz Mieszkowski

Jestem psychologiem pracującym z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Szkolenie psychoterapeutyczne realizuję w podejściu Erickonowskim, które opiera się na założeniach psychologii pozytywnej. Oznacza to, że w moim gabinecie doświadczą Państwo dużej dawki optymizmu. Wierzę, że nawet gdy wiszą nad nami ciemne, burzowe chmury i mierzymy się z życiowymi trudnościami, to zawsze po deszczu wychodzi piękne słońce. Dlatego w pracy skupiam się najbardziej na tym co możemy zrobić tu i teraz aby w przyszłości życie moich klientów było lepsze.


Paulina Ratajczak

Logopeda i logopeda
Jestem terapeutką z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku żłobkowym, przedszkolnym i szkolnym. Ukończyłam liczne kursy specjalistyczne oraz szkolenia, dzięki którym wykorzystuję zróżnicowanie metody.
Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do zagadnień kształtowania, rozwijania i usprawnianlia mowy.
                                    

Agnieszka Nowak 

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, terapeutą integracji sensorycznej dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz  terapeutą ręki.  W swojej pracy kieruję się dobrocią i zrozumieniem  tych małych istot. Uważam, że do każdego dziecka należy podejść indywidualnie. Na zajęciach integracji sensorycznej wykorzystuję metodę ruchu rozwijającego  Weroniki Sherborne jak też  wykonuję przeróżne masy plastyczne, które wpływają pozytywnie  na rozwój dziecka.  Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji.
 

Maja Wilamowska

 
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania Wydział Psychologii. Ukończyłam kurs z terapii integracji sensorycznej w 2014 roku i od tej pory pracuję w zawodzie. Ukończyłam również studia podyplomowe – Psychologia kliniczna dzieci i młodzieży. Praca z dziećmi to moja pasja, sprawia mi wiele satysfakcji. Postępy moich podopiecznych są dla mnie najlepszą nagrodą. Jestem zwolenniczką metody małych kroków, gdzie dziecko nabiera zaufania do terapeuty oraz czuje się bezpiecznie. Kocham podróże, wędrówki górskie. Regularnie ćwiczę jogę oraz trenuję siłowo.  
 
 
Bertrand Abramczyk

Bertand Abramczyk

Pedagog muzyczny, muzyk, z zamiłowania producent muzyczny.  Ukończył w 2013 roku Edukację Artystyczną w Zakresie Sztuki Muzycznej na UWM w Olsztynie. W latach 2013 - 2018 pracował w Centrum Kultury w Barczewie, gdzie prowadził studio muzyczno - dźwiękowe - w którym odbywały się zajęcia muzyczne i dźwiękowe dla dzieci, młodzieży oraz seniorów. Od 2018 roku jest nauczycielem muzyki w Szkole Podstawowej Montessori oraz Liceum Montessori w Ursusie. Jest również aktywnym wokalistą i muzykiem. W czasach studenckich występował z chórami oraz zespołami wokalnymi. W latach 2010 - 2013 występował w zespole Nerv, gdzie śpiewał i grał na gitarze basowej,  w latach 2014 - 2017 współpracował z zespołem Alone - z którym wydał w 2014 roku album. Obecnie występuje jako solowy projekt Bert Gra - w którym śpiewa i gra na gitarze. Wydaje single i planuje debiutancki album.
                               
Przemysław Hajduk

Przemysław Hajduk

Jestem licencjonowanym trenerem judo. Podczas zajęć dzieci poznają:
- techniki judo, samoobrony i rozwijają umiejętności bezpiecznego padania.
- gry zabawy ruchowe ćwiczące samokontrolę, rozwijające odwagę, szacunek do siebie nawzajem.
Dzieci poprawią koncentrację, osiągają cele i rozwijają ducha zespołu. Trening sztuk walki uczy skupienia, dyscypliny, samokontroli i szacunku. Te cechy pomagają dzieciom odrzucić drobne niepowodzenia i nauczyć się zwracać uwagę na rzeczy, które są najważniejsze dla ich przyszłego sukcesu. Judo uczy, że ciężka praca się opłaca. Każdy mały sukces pomaga dzieciom wierzyć w siebie i mieć wiarę, że mogą osiągnąć swój następny cel.   
 
                                    
 
Piotr Jagustyn
 

Piotr Jagustyn

Jestem Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Posiadam 12-letnie doświadczenie w pracy jak fizjoterapeuta. W swojej pracy stosuję terapię manualną mi.n techniki mięśniowo-powięziowe,mobilizacje i manipulacje stawowe, neuromobilizacje. Specjalizuję się w leczeniu: bólu kręgosłupa, bólu głowy, dyskopatii, bólu barku, bólu kolana, bólu biodra, rwy kulszowej, stanów pooperacyjnych, łokieć tenisisty, bóle stawów, uszkodzenia wiązadeł, urazów
sportowych, uszkodzeń ACL.       
 
 
 
 
 
 
 
Maciej Okrzeja

Maciej Okrzeja

Jestem Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Posiadam 8- letnie doświadczenie w pracy jak fizjoterapeuta. Posiadam kursy z zakresu diagnostyki wad postawy,terapii manualnej,aquafitnessu oraz treningu medycznego. W pracy zwracam uwagę, aby terapia była dobrana indywidalnie do potrzeb pacjenta,by zmaksymalizować efekty swojej pracy. Specjalizuję się w: fizjoterapii wad postawy u dzieci, terapii manualnej, fizjoterapii inwazyjnej, terapii kręgosłupa, fizjoterapii sportowej, gimnastyce korekcyjnej.